Letný tábor ADRENALÍNO 2013

Termíny táborov Adrenalino v roku 2013:

cena turnusu je stanovená 160 euro , v prípade že sa chcete zbaviť detí a dať ich do dvoch turnusov je zľava 10 ‰  možnosti platiť aj na splátky

1. turnus: 1-7. júla 2013

2. turnus: 5-11. augusta 2013

Priatelia štvrtý ročník adrenalina sa blíži , tak ako každý rok aj tento musím vymyslieť niečo nové a zaujímavejšie. Takže spoznávanie muránskej planiny pokračuje. Tento rok sme posilnili družstvo riadiacich a vedúcich pracovníkov , to aby niekto dával pozor okrem detí aj na mňa . čo sa týka zážitkov všetky absolútne všetky sú v cene tohto sedemdňového zájazdu , doporučujem si pridať adrenalino aj na facebook pretože veľa info fotiek a činností nájdete práve na tejto stránke. Vrele doporučujem prečítať staršie články s táborov , to aby ste vedeli do čoho to dieťa ide :-)  

Musím doplniť , účasť na tomto ročníku adrenalina potvrdil aj Tibor Lajgút lektor keramiky , diela detí ktoré budú vytvorené z hliny sa na konci tábora vypália v autentickej peci na drevenom uhlí …. ostatných vedúcich budem zverejňovať v priebehu júna.

V minuloročnom augustovom turnuse chceli deti ostať ešte týždeň naviac tak už uvažujem aj nad touto možnosťou. Pokračovalo by sa na farme ktorú obhospodarujem , takže ešte sa uvidí.

INFORMÁCIE

Č.účtu: 0381903237/0900, Slovenská Sporiteľňa a.s., pobočka Rimavská Sobota

Spôsob úhrady: naraz alebo v dohodnutých splátkach  na 2 alebo na 3 razy. /viď prihlášku do tábora/
Cena za jeden turnus na jedno dieťa je 160,00€.

-7 dňové ubytovanie a strava  zložená z raňajok obedu, večere a tiež desiaty a olovrantu

Avšak po celý deň budú pripravené pre deti rôzne maškrty takže uspokojíme aj tých najväčších hladošov.

V cene je ďalej  zahrnuté: potrebné  materiálne vybavenie /ruksaky, prilby,  tričká, stany/

-odmeny do súťaží, kompletná programová ponuka.

-spoľahliví inštruktori

-zdravotnícky materiál ktorý zabezpečuje vedenie tábora so zdravotníkom

Čo budete potrebovať:

Letné športové oblečenie, plavky, športovú obuv, pevnú obuv ktorá je vhodná na túry, pršiplášť, prezuvky, čiapku proti slnku, teplejšie oblečenie, ľahkú vetrovku, teplákovú súpravu, pyžamo, fľašu z umelej hmoty,  hygienické potreby, dostatok ponožiek a spodnej bielizne, krém na opaľovanie. Ak budeš chcieť môžeš si vziať aj obľúbenú hračku, nezabudnúť na  repelentný  prípravok proti hmyzu , hlavne kliešťom.

Dôležitá je tzv. „čelovka“, čiže lampa na čelenke pre bezpečné túry.

Spací vak ak sa dieťa rozhodne nocovať v stane, / deka, karimatka/

Samozrejme lieky, ak  ich dieťa  potrebuje pravidelne užívať /pre podrobnejšie informácie si prosím prezrite a vyplňte priloženú záväznú prihlášku s dotazníkom o zdravotnom stave dieťaťa ktorej prosím venujte zvláštnu pozornosť.

Dôležité upozornenie:

Je povolené zobrať si so sebou mobilný telefón, ale deťom bude po príchode do tábora odobraný do rúk  príslušnému vedúcemu a následne bude použitý len v nutnom prípade.

Je dovolené zobrať si so sebou adekvátnu hotovosť pretože v tábore bude prístupný bufet kde si budú môcť deti zakúpiť všelijaké malé maškrty. Rodič  sa môže pri príchode do tábora rozhodnúť zveriť hotovosť do rúk príslušnému vedúcemu oddielu, ktorý hotovosť vydá dieťaťu na jeho požiadanie.

Je zakázané brať si so sebou do tábora akékoľvek potraviny ktoré podliehajú skazeniu /rezne, salámy, šunky a podobne/ pretože  budú deťom následne odobraté. Deti si so sebou môžu zobrať len maškrty ako napr. malé sladkosti, crackry.