Venujte 2% dane z príjmu v prospech našej neziskovej organizácii

Venujte 2% dane z príjmu v prospech neziskovej organizácie

CYPERSKÍ RYTIERI – Asociácia adrenalínových športov

a PODPORTE DETI.

Milí rodičia,

dovoľujeme si Vás osloviť a zároveň aj požiadať o venovanie 2% zo zaplatenej dane z príjmu na podporu činností našej neziskovej organizácie.

2% z dane môže poukazovať tak fyzická ako aj právnická osoba. Je samozrejme na uvážení každého z Vás, komu časť z vašej dane poputuje. Ide o „vaše finančné prostriedky“, preto by ste toto rozhodnutie nemali nechávať na iných (štátni úradníci…).

Preto si dovoľujeme dať Vám do povedomia rôznorodosť činností našej organizácie, ktoré by ste touto formou mohli podporiť.

Združenie CYPERSKÍ RYTIERI – Asociácia adrenalínových športov, je dobrovoľná záujmová organizácia, ktorá sa venuje a podporuje združovanie záujemcov na rôznych netradičných adrenalínových športoch. Medzi naše  aktivity patrí organizovanie  detského adrenalínového tábora ADRENALINO – tábora pre odvážne deti, ktoré chcú zažiť dobrodružstvo v prírode. Z venovaných finančných prostriedkov bude nakúpené materiálne zabezpečenie pre spomínaný ďalší ročník tohto podujatia, zároveň sa prostriedky použijú na vykrytie všetkých aktivít a činností ktoré s prípravou aj konkrétnym priebehom tábora súvisia.

Keď sa teda rozhodnete prispieť 2%-tami práve do našej organizácie, podporíte tak výrazne deti, i všetkých záujemcov o tieto zaujímavé aktivity.

2% z odvedenej dane prosíme poukázať v prospech:

IČO: 35984244

Právna forma: nezisková organizácia

Obchodné meno: CYPERSKÍ RYTIERI

Sídlo: Kvetná

Číslo: 6

PSČ: 979 01

Obec: Rimavská Sobota

Súčasťou Vyhlásenia o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane je Potvrdenie o zaplatení dane potvrdené zamestnávateľom.

Ďakujeme Vám za vašu podporu a prejavenú dôveru.